Máte novostavbu a přejete si krásnou zahradu která Vás bude naplňovat a se kterou budete mít minimum starostí? Nebo máte stávající zahradu a chcete jí dát nový nádech? Ať už jde o realizaci, rekonstrukci nebo údržbu zahrady, jsme tu pro Vás. Naším cílem je vytvořit jedinečnou a krásnou zahradu, která bude plnit Vaše očekávání, sny a představy.

Provádíme sekání malých, velkých i těžko dostupných travnatých ploch v sadech, zahradách, parcích, městech, kolem komerčních budov a marketů. Dále se zabýváme kácením a odklízením sněhu. Pro tuto práci používáme odpovídající žací stroje. 

Menší plochy sekáme pomocí rotačních motorových sekaček a okraje pozemku pomocí strunových sekaček, neboli křovinořezů. Na rozsáhlé travnaté plochy používáme strunové sekačky, bubnové sekačky nebo mechanizaci jako zahradní traktor, či rider v závislosti na rozsahu a terénu pozemku s možností mulčování nebo sběru posečené trávy. Zajistíme odvoz posečené trávy nebo jiných rostlinných zbytků.

Ať už máte jakékoliv představy, naše firma Vám zpracuje jak návrh na papír, tak 2D i 3D vizualizaci, zkonzultuje a na závěr celou představu zrealizuje. Realizace zahrad a Vaše pohoda je náš směr, jak si bez starostí vytvořit kolem domu zahradu, která se stane místem pohody a relaxace.